Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Koła Łowieckie

„Batalion” Mińsk Mazowiecki

  1. Prezes – Jerzy Pilchowski
  2. Łowczy – Łukasz Ositek
  3. Skarbnik – Leszek Sitkowski
  4. Sekretarz – Adam Małecki
  5. Członek Zarządu – Krzysztof Lamtschek
  6. Członek Zarządu – Artur Ruciński

„Bojmie” Groszki Nowe
Prezes – Zbigniew Anozy
Łowczy – Marek Jastrzębski
Skarbnik – Ireneusz Przybyłek
Sekretarz – Jerzy Pychliński

„Bojmie” Łupiny

  1. Prezes – Marek Jastrzębski
  2. Łowczy – Jacek Malinowski
  3. Skarbnik – Tomasz Gaworek
  4. Sekretarz – Adam Wojciechowski

„Burzany” Guzówka

  1. Prezes – Wiesław Seruga
  2. Łowczy – Kazimierz Majek
  3. Podłowczy – Sławomir Korczak
  4. Skarbnik – Zbigniew Cabaj
  5. Sekretarz – Antoni Stanisławek
  6. Członek Zarządu – Radosław Budner
  7. Członek Zarządu – Jacek Wilkoszewski

„Cisza” Mińsk Mazowiecki

  1. Prezes – Piotr Sakiewicz
  2. Łowczy – Tomasz Łoza
  3. Skarbnik – Dariusz Rumak
  4. Sekretarz – Marta Dorosz

„Cyranka” Jadów

  1. Prezes – Piotr Gierak
  2. Łowczy – Marek Tylus
  3. Skarbnik – Krzysztof Księżak
  4. Sekretarz – Bartosz Napłoszek

„Dzik” Fiukówka

  1. Prezes – Janusz Lewandowski
  2. Łowczy – Janusz Sadło
  3. Skarbnik – Mariusz Bulak
  4. Sekretarz – Grzegorz Brzoza

„Gaj” Czarnowąż

  1. Prezes – Jarosław Chróściel
  2. Łowczy – Mariusz Dybciak
  3. Podłowczy – Tomasz Kudelski
  4. Skarbnik – Paweł Komar
  5. Sekretarz – Aleksander Żygadło

„Hubert” Siedlce

  1. Prezes – Jacek Szałucha
  2. Łowczy – Dawid Sudoł
  3. Podłowczy – Stefan Czarnocki
  4. Podłowczy – Zbigniew Kurowski
  5. Skarbnik – Wojciech Kinowski
  6. Sekretarz – Andrzej Konopka
  1. Prezes – Tadeusz Celiński-Mysław
  2. Łowczy – Dariusz Gołębiowski
  3. Skarbnik – Dariusz Sokołów
  4. Sekretarz – Krzysztof Woliński
  1. Prezes – Sylwester Jastrzębski
  2. Łowczy – Grzegorz Konieczny
  3. Skarbnik – Arkadiusz Tomasiewicz
  4. Sekretarz – Wojciech Wyganowski

„Jedlina” Piaseczno

  1. Prezes – Bogdan Golcew
  2. Łowczy – Krzysztof Bakuła
  3. Skarbnik – Rafał Walentek
  4. Sekretarz – Piotr Hankus

„Jeleń” Wola Kisielska

  1. Prezes – Łukasz Kałuski
  2. Łowczy – Tomasz Lodowski
  3. Skarbnik – Jarosław Domański
  4. Sekretarz – Marcin Żaczek

„Jenot” Kujawy

  1. Prezes – Michał Jeziorek
  2. Łowczy – Paweł Wielgosz
  3. Skarbnik – Jarosław Rogala
  4. Sekretarz – Zbigniew Kordaś

„Knieja” Siedlce

  1. Prezes – Rajmund Pisarski
  2. Łowczy – Dariusz Głuchowski
  3. Podłowczy – Łukasz Marciszewski
  4. Skarbnik – Helena Olszewska
  5. Sekretarz – Marek Pasiak

„Kłos” Brzózka

  1. Prezes – Piotr Kacprzyk
  2. Łowczy – Zbigniew Żochowski
  3. Skarbnik – Piotr Krym
  4. Sekretarz – Artur Żochowski

Koło Łowieckie „Orlik” nr 45 Warszawa

  1. Prezes – Andrzej Wilk
  2. Łowczy – Bogdan Smolik
  3. Podłowczy – Tadeusz Dzięcioł
  4. Skarbnik – Przemysław Stolarczuk
  5. Mirosław Krupiński

„Koziołek” Stanin

  1. Prezes – Zbigniew Ciołek
  2. Łowczy – Krzysztof Biaduń
  3. Skarbnik – Katarzyna Skwarek
  4. Sekretarz – Zbigniew Nurzyński

„Kółko Myśliwskie” Garwolin

  1. Prezes – Włodzimierz Górski
  2. Łowczy – Eugeniusz Ochnio
  3. Skarbnik – Zbigniew Michalik
  4. Sekretarz – Waldemar Paziewski
  5. Członek Zarządu – Dariusz Winiarek

„Las” Łochów

  1. Prezes – Mirosław Ziółkowski
  2. Łowczy – Włodzimierz Tymiński
  3. Skarbnik – Adam Mikułowski
  4. Sekretarz – Małgorzata Tymińska-Madalińska
  5. Członek Zarządu – Jarosław Szymanik

„Las” Siedlce

  1. Prezes – Piotr Przesmycki
  2. Łowczy – Robert Gazdowski
  3. Skarbnik – Konrad Kapiński
  4. Sekretarz – Cezary Zieliński

„Lira” Kamianka

  1. Prezes – Mirosław Wiśniewski
  2. Łowczy – Andrzej Tomaszewski
  3. Podłowczy – Andrzej Leszczyński
  4. Skarbnik – Przemysław Wiśniewski
  5. Sekretarz – Romuald Olszewski

„LOT” Szynkarzyzna-Gajówka

  1. Prezes – Piotr Mergner
  2. Łowczy – Rafał Rawa
  3. Skarbnik – Mariusz Drużba
  4. Sekretarz – Jacek Nowak
  5. Członek Zarządu – Andrzej Uliński

„Lot-Haz” Węgrów

  1. Prezes – Krzysztof Supeł
  2. Krzysztof Gołębiewski
  3. Podłowczy – Tomasz Maciak
  4. Skarbnik – Paweł Królasik
  5. Sekretarz – Marcin Tkaczyk

„Mazowieckie” Cegłów

  1. Prezes – Sylweriusz Kaczorek
  2. Łowczy – Marcin Żmudzin
  3. Skarbnik – Robert Piętka
  4. Sekretarz – Przemysław Podstawka

„Mińsko Mazowieckie” Mińsk Mazowiecki

  1. Prezes – Mieczysław Bziuk
  2. Łowczy – Wojciech Korzeń
  3. Skarbnik – Andrzej Świątek
  4. Sekretarz – Michał Trzaskoma
  5. Członek Zarządu – Andrzej Janczuk

„Niedźwiedź” Łuków

  1. Prezes – Jerzy Nowak
  2. Łowczy – Mariusz Zalewski
  3. Skarbnik – Artur Żyłka
  4. Sekretarz – Bogumił Linde
  1. Prezes – Jan Horajski
  2. Łowczy – Marek Bieniasz-Krzywiec
  3. Skarbnik – Janusz Tkacz
  4. Sekretarz – Paweł Bieniasz-Krzywiec

„Olszynka” Ruchenka

  1. Prezes – Maciej Gacyk
  2. Łowczy – Piotr Trendziuk
  3. Podłowczy – Jerzy Tomczuk
  4. Skarbnik – Tomasz Matuszewski
  5. Sekretarz – Wojciech Królak

„Orzeł” Garwolin

  1. Prezes – Edward Kędziorek
  2. Łowczy – Mariusz Łapacz
  3. Skarbnik – Łukasz Rękawek
  4. Sekretarz – Tomasz Prządka
  5. Członek Zarządu – Marek Rosłaniec

„Orzeł” Siedlce

  1. Prezes – Tadeusz Gąsiorowski
  2. Łowczy – Andrzej Gąsiorowski
  3. Podłowczy – Antoni Harasim
  4. Skarbnik – Lech Ociesa
  5. Sekretarz – Jan Horajski

„Ostoja” Siedlce
Prezes – Robert Pióro
Łowczy – Marek Bieniasz-Krzywiec
Podłowczy – Sylwester Żochowski
Skarbnik – Leszek Kobyliński
Sekretarz – p.o. Mariusz Kubalski

„Pobudka” Węgrów

  1. Prezes – Tadeusz Łuczak
  2. Łowczy – Artur Myszkowski
  3. Skarbnik – Wojciech Piotrowski
  4. Sekretarz – Sławomir Kaniuk

„Podlasie” Siedlce

  1. Prezes – Dariusz Kisieliński
  2. Łowczy – Adam Skorupka
  3. Skarbnik – Włodzimierz Bartosiewicz
  4. Sekretarz – Tadeusz Hermanowicz

„Pustułka” Sokołów Podlaski

  1. Prezes – Roman Puławski
  2. Łowczy – Dariusz Brodzikowski
  3. Skarbnik – Artur Żach
  4. Sekretarz – Magdalena Puławska-Stelmach

„Racjonalnego Polowania” Siedlce

  1. Prezes – Janusz Zawalich
  2. Łowczy – Dariusz Dymowski
  3. Podłowczy – 
  4. Skarbnik – 
  5. Sekretarz – Emil Szczuchniak
  1. Prezes – Sylwester Rokicki
  2. Łowczy – Piotr Marzęda
  3. Skarbnik – Emil Magnuszewski
  4. Sekretarz – Paweł Tomasik

„Sobol” Sobolew

  1. Prezes – Krzysztof Tomaszek
  2. Łowczy – Grzegorz Błachnio
  3. Skarbnik – 
  4. Sekretarz – Marcin Drewnowski

„Soból i Panna” Dąbrowa

  1. Prezes – Wojciech Cichocki
  2. Łowczy – Wiesław Pernach
  3. Skarbnik – Stanisław Sołtysiuk
  4. Sekretarz – Daniel Okrzeja

„Sokół” Kołbiel

  1. Prezes – Andrzej Zawada
  2. Łowczy – Marek Michalczyk
  3. Podłowczy – Grzegorz Bogdański
  4. Skarbnik – Marek Dąbrowski
  5. Sekretarz – Wiesław Woźniak

„Sokół” Sokołów Podlaski

  1. Prezes – Waldemar Szmurło
  2. Łowczy – Krzysztof Popowski
  3. Podłowczy – Marek Kobyliński
  4. Podłowczy – Cezary Woźnica
  5. Skarbnik – Tadeusz Zalewski
  6. Sekretarz – Michał Bury

„Św. Huberta” Sadowne

  1. Prezes – Jerzy Kisiel
  2. Łowczy – Jarosław Ziółkowski
  3. Podłowczy – Adam Chaberski
  4. Skarbnik – Radosław Biernat
  5. Sekretarz – Marcelina Puchalska

„Trop” Stoczek Łukowski

  1. Prezes – Krzysztof Błażejak
  2. Łowczy – Robert Szewczak
  3. Skarbnik – Bogdan Osiak
  4. Sekretarz – Karol Stosio

„Warszawianka” Siedlce

  1. Prezes – Andrzej Waszczak
  2. Łowczy – Jerzy Osiak
  3. Skarbnik – Sebastian Szostek
  4. Sekretarz – Piotr Krasuski

„Wilga” Zakrzew

  1. Prezes – Krzysztof Żabczyński
  2. Łowczy – Stanisław Rozum
  3. Podłowczy – Leszek Baranowski
  4. Podłowczy – Jan Juszczuk
  5. Skarbnik – Jacek Rowicki
  6. Sekretarz – Michał Jeziorek

Wojskowe Koło Łowieckie Nr 323 „Świt” Siedlce

  1. Prezes – Zdzisław Sawicki
  2. Łowczy – Piotr Kazimierczuk
  3. Skarbnik – Robert Przybył
  4. Sekretarz – Marcin Gałecki

Wojskowe Koło Łowieckie Nr 194 „Bażant” Garwolin

  1. Prezes – Krzysztof Stoń
  2. Łowczy – Kacper Siwik
  3. Podłowczy – Miron Grudniak
  4. Skarbnik – Paweł Łapacz
  5. Sekretarz – Mariusz Kurzeja
  6. Członek Zarządu – Michał Ragus

Wojskowe Koło Łowieckie Nr 304 „Ryś” Wola Gułowska

  1. Prezes – Adam Stępniak
  2. Łowczy – Tomasz Markowski
  3. Podłowczy – Leszek Murawski
  4. Podłowczy – Waldemar Bancerz
  5. Skarbnik – Anna Jacórzyńska
  6. Sekretarz – Mariusz Stępniak
  7. Członek Zarządu – Rafał Kędra

Wojskowe Koło Łowieckie Nr 305 „Szarak” Garwolin

  1. Prezes – Leszek Kargol
  2. Łowczy – Maciej Aniszewski
  3. Skarbnik – Robert Odziemczyk
  4. Sekretarz – Daniel Niemiec

Wojskowe Koło Łowieckie Nr 320 Mińsk Mazowiecki

  1. Prezes – Łukasz Wójcik
  2. Łowczy – Grzegorz Kraszewski
  3. Skarbnik – Lucjusz Chabiera
  4. Sekretarz – Łukasz Wojciechowski

„Zryw” Mińsk Mazowiecki

  1. Prezes – Andrzej Gromulski
  2. Łowczy – Piotr Rokicki
  3. Podłowczy – Marcin Piętka
  4. Skarbnik – Wojciech Gromulski
  5. Sekretarz – Marcin Śmigielski

Koła łowieckie dzierżawiące obwody na terenie ZO PZŁ Siedlce

  1. „Bóbr” Warszawa
  2. „Brzeziny” Warszawa
  3. „Dąbrowa” Warszawa
  4. „Diana” Warszawa
  5. „Drop” Warszawa
  6. „Echo” Warszawa
  7. „Hubertus” Warszawa
  8. „Jeleń” Warszawa
  9. „Juniorów” Warszawa
  10. „Kniaź” Warszawa
  11. „Knieja Nr 7” Warszawa
  12. „Knieja Nr 9” Warszawa
  13. „Kuropatwa” Warszawa
  14. „Lis” Warszawa
  15. „Łoś” Warszawa
  16. „Mazowsze” Warszawa
  17. „Min. Rolnictwa” Warszawa
  18. „Miś” Warszawa
  19. „Modrzew” Warszawa
  20. „Nadświdrzańskie” Ruda
  21. „Nadzieja” z Opaczy
  22. Nr 28 „Orzeł” Sochaczew-Kąty
  23. „Ostęp” Warszawa
  24. „Piastun” Warszawa
  25. „Świt” Warszawa
  26. „Tumak” Warszawa
  27. „Ursus” Warszawa
  28. „Wadera” Warszawa
  29. „Wilk” Warszawa
  30. WKŁ 162 Warszawa
  31. WKŁ 164 „Wrzos” Warszawa
  32. WKŁ 170 „Zgoda” Warszawa
  33. WKŁ 308 „przy WAT” Warszawa
  34. WKŁ 309 „Hubertus” Warszawa
  35. WKŁ 312 „Żubr” Warszawa
  36. WKŁ 313 „Sokół” Warszawa
  37. WKŁ 314 Warszawa
  38. WKŁ 318 „Uroczysko” Warszawa
  39. WKŁ 321 Warszawa
  40. WKŁ 329 „Cis” Warszawa
  41. WKŁ 335 „Przyszłość” Warszawa
  42. WKŁ 339 „Sokół” Warszawa
  43. „Żbik” Warszawa

Koła łowieckie zarejestrowane w ZO PZŁ Siedlce dzierżawiące obwody łowieckie w innych ZO PZŁ

  1. „Batalion” Mińsk Mazowiecki
  2. „Hubert” Siedlce
  3. Koło Łowieckie „Orlik” nr 45 Warszawa
  4. „Lira” Kamianka
  5. „LOT” Szynkarzyzna-Gajówka
  6. „Olszynka” Ruchenka
  7. „Ostoja” Siedlce
  8. „Racjonalnego Polowania” Siedlce
  9. „Wilga” Zakrzew
  10. Wojskowe Koło Łowieckie Nr 194 „Bażant” Garwolin
  11. Wojskowe Koło Łowieckie Nr 320 Mińsk Mazowiecki