Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPNazwisko i Imię, Funkcja
1Paweł Budzyński – Przewodniczący
2Marek Pasiak – Z-ca Przewodniczącego
3Janusz Rosołek – Z-ca Przewodniczącego
4Hubert Miszczuk – Z-ca Przewodniczącego
5Jarosław Chróściel – Sekretarz

 

Delegaci

L.p.NazwiskoImięKoło Łowieckie
1AndrzejczykGrzegorz„Hubert”
Siedlce
2AnuszSławomir„Wadera”
Warszawa
3BanachWiesławWKŁ 318„Uroczysko”
Warszawa
4BarszczJanusz„Tumak”
Warszawa
5BarszczewskiPaweł„Modrzew”
Warszawa
6BiaduńKrzysztof„Koziołek”
Lublin
7BieniakRafał„Knieja nr 7”
Warszawa
8BłażejakKrzysztof„Trop”
Stoczek Łukowski
9BudzyńskiPaweł„Jedlina”
Piaseczno
10BujalskiKarol„Brzeziny”
Warszawa
11ChojnackiArtur„Sobol”
Sobolew
12ChróścielJarosław„Gaj”
Czarnowąż
13CichockiWojciech„Soból i Panna”
Dąbrowa
14CzeczkoMaciej„Las”
Siedlce
15CzerwińskiTomasz„Jeleń”
Warszawa
16DeckaAndrzejWKŁ 304 „Ryś”
Wola Gułowska
17DębowiakPiotr„Kniaź”
Warszawa
18DrewnowskiMarcin„Sobol”
Sobolew
19DunalEwa„Drop”
Warszawa
20DuszkiewiczTomasz„Św. Huberta”
Sadowne
21DymowskiDariusz„Racjonalnego Polowania” Siedlce
22DzundzaKrzysztof„Piastun”
Warszawa
23FrącKrzysztof„Wilk”
Warszawa
24GaworKrzysztof„Cyranka”
Jadów
25GazdowskiRobert„Las”
Siedlce
26GąsiorowskiTadeusz„Orzeł”
Siedlce
27GolcewBogdan„Jedlina”
Piaseczno
28GołębiewskiKrzysztof„Lot-Haz”
Węgrów
29GomołaMarcin„Ostęp”
Warszawa
30  „Wilga”
Zakrzew
31  „Wilga”
Zakrzew
32GrudzińskiSebastian„Orzeł”
Garwolin
33GrzybowskiPiotrWKŁ 164 „Wrzos”
Zielonka
34  WKŁ 335 „Przyszłość”
Warszawa
35JastrzębskiMarek„Bojmie”
Nowe Groszki
36  WKŁ 305 „Szarak”
Garwolin
37KamontMarcinWKŁ 314
Warszawa
38KarwowskiJan„Ursus”
Warszawa
39KisielińskiDariusz„Podlasie”
Siedlce
40KłopotekAdamWKŁ 329 „Cis”
Warszawa
41KonowrockiJarosław„Nadświdrzańskie”
Ruda
42KopczyńskiKrzysztofWKŁ 308
Warszawa
43KowalczykWłodzimierz„Racjonalnego Polowania”
Siedlce
44KrasowskiWłodzimierzWKŁ 312 „Żubr”
Warszawa
45KraśniewskiEugeniuszWKŁ 304 „Ryś”
Wola Gułowska
46KurowskiJacek„Burzany”
Warszawa
47LendzionKrzysztof„Dąbrowa”
Warszawa
48ŁączyńskiDariuszWKŁ 339 „Sokół”
Warszawa
49MadalińskiArkadiusz„Las”
Łochów
50MalinowskiJacek„Bojmie”
Nowe Groszki
51MichalikZbigniew Stanisław„Kółko Myśliwskie”
Garwolin
52MichalikZbigniew„Kółko Myśliwskie”
Garwolin
53MiszczukHubert„Cyranka”
Jadów
54MurawskiLeszekWKŁ 162
Warszawa
55MyszkowskiArtur„Pobudka”
Węgrów
56NiezgodaMarekWKŁ 194 „Bażant”
Garwolin
57NowakJakub„Hubert”
Siedlce
58NowakMaciej„Olszynka”
Ruchenka
59OlszewskiRomuald„Lira”
Kamianka
60OltonJózef„LOT”
Warszawa
61OsiakJerzy„Warszawianka”
Siedlce
62OsińskiPaweł„Świt”
Warszawa
63OsitekŁukasz„Batalion”
Mińsk Mazowiecki
64PasiakMarek„Knieja”
Siedlce
65PatokaDariusz„Kuropatwa”
Warszawa
66PaziewskiKrzysztof„Kółko Myśliwskie”
Garwolin
67PerzanowskiAndrzej„Łoś”
Warszawa
68PękalaJanusz„Jarząbek”
Łuków
69PietrzakArtur„Nadzieja”
z Opaczy
70PiętkaMarcin„Zryw”
Mińsk Mazowiecki
71PodstawkaPrzemysław„Mazowieckie”
Cegłów
72PopiołekMarcin„Knieja nr 9”
Warszawa
73PopowskiKrzysztof„Sokół”
Sokołów Podlaski
74ProkuratPaweł„Ostoja”
Siedlce
75PyraMirosław„Miś”
Warszawa
76RagusMichałWKŁ 194 „Bażant”
Garwolin
77RosołekJanuszWKŁ 321
Warszawa
78SadokierskiDariusz„Echo”
Warszawa
79SadowskiJarosław„Żbik”
Warszawa
80SawickiZdzisławWKŁ 323 „Świt”
Siedlce
81SitnickiJarosław„Przy Min. Rolnictwa”
Warszawa
82SkomorowskiAndrzej„Niedźwiedź”
Łuków
83SkorupkaAdam„Podlasie”
Siedlce
84SkrzyckiMarekWKŁ 313 „Sokół”
Warszawa
85SkwierczyńskiAntoni„Lis”
Zielonka
86SkwierczyńskiKrzysztof„Ostoja”
Siedlce
87StępniakMariuszWKŁ 304 „Ryś”
Wola Gułowska
88  „Jarząbek”
Łuków
89SupełKrzysztof„Lot-Haz”
Węgrów
90SzozdaTomasz„Bóbr”
Warszawa
91ŚlusarczykRyszard„Diana”
Warszawa
92ŚwiętochowskiPiotrWKŁ 309 „Hubertus”
Warszawa
93TrendziukPiotr„Olszynka”
Ruchenka
94TrzaskomaMichałMińsko Mazowieckie
Mińsk Mazowiecki
95UrbanAdam„Batalion”
Mińsk Mazowiecki
96WarpasPrzemysław„Mazowsze”
Warszawa
97WiktorowiczPawełMińsko Mazowieckie
Mińsk Mazowiecki
98WilkAndrzej„Orlik”
Warszawa
99WisińskiAndrzejNiestowarzyszony z
Kołem Łowieckim
100WiśniewskiMirosław„Lira”
Kamianka
101WłodarskiKrzysztof„Juniorów”
Warszawa
102WoźnicaCezary„Sokół”
Sokołów Podlaski
103WójcikŁukaszWKŁ 320
Mińsk Mazowiecki
104WróblewskiAdam„Las”
Siedlce
105WysokińskiDariusz„Orzeł”
Sochaczew
106ZalewskiTadeusz„Sokół”
Sokołów Podlaski
107ZawadaAndrzej„Sokół”
Kołbiel

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPNazwisko i Imię, Funkcja
1Kazimierz Kinowski – Przewodniczący
2Helena Olszewska – Członek
3Zbigniew Stanisław Michalik – Członek
4Maciej Nowak – Członek
5Krzysztof Skwierczyński – Członek

 

Kapituła Odznaczeń Łowieckich

LPNazwisko i Imię, Funkcja
1Adam Stępniak – Przewodniczący
2Eugeniusz Ochnio – Z-ca Przewodniczącego
3Lech Ociesa – Sekretarz
4Ryszard Czwarnog – Członek
5Jacek Gontarz – Członek
6Janusz Rosołek – Członek
7Artur Myszkowski – Członek